Zespół MIRIAM powstał w 2006 roku. Skład zespołu kilkakrotnie ulegał zmianie, jednak od 4 lat dziewczyny śpiewają w stałej trzyosobowej grupie:

Anna Czuchaj – absolwentka PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie fortepianu. Aktualnie studentka III roku wokalistki jazzowej na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Jest w zespole od samego początku wraz z Dominiką Tomkowską – absolwentką PSM I st w Tomaszowie Lubelskim w klasie fletu poprzecznego. Obecnie studentka I roku wokalistyki jazzowej w Lublinie. Karolina Szopa – doszła do zespołu jako ostatnia. Uczennica IV klasy PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie perkusji. Tegoroczna maturzystka :)

MIRIAM-ki uczestniczyły w licznych Festiwalach i Przeglądach Pieśni Religijnej oraz Kolęd. Koncertowały na Cecyliańskim Śpiewaniu w Wyższym Seminarium Duchownym diecezji zamojsko-lubaczowskiej w Lublinie. Pieśń pt. „Mamo” w ich aranżacji przez pięć tygodni utrzymywała się na I miejscu Listy AMDG w Katolickim Radiu Zamość. Brały czynny udział w II Spotkaniu Exodus Młodych, które odbyło się w Zwierzyńcu, śpiewając w scholi. Biorą czynny udział w muzycznej oprawie Mszy Świętych w naszej parafii, jak również starają się godnie reprezentować poza jej granicami.