Nowości

 

RÓŻA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY - RUDA ŻURAWIECKA

  1. Skalska Maria - Zelatorka
  2. Putkowska Emilia
  3. Niedużak Katarzyna
  4. Putkowska Wanda
  5. Putkowska Maria
  6. Sobolewska Anna
  7. Kusiak Maria
  8. Martyn Jolanta
  9. Hasiak Antonina
  10. Czop Danuta
  11. Gusztaf Katarzyna
  12. Putkowska Waleria
  13. Gusztaf Aniela
  14. Brodowska Irena
  15. Głąb Halina
  16. Dudek Genowefa
  17. Putkowska Bogusława
  18. Skalski Jan
  19. Wołoszyn Bronisław
  20. Folusiewicz Władysław


RÓŻA MATKI BOŻEJ Z LURDES - RUDA ŻURAWIECKA

  1. Kołtun Waleria - Zelatorka
  2. Kulpa Joanna
  3. Zatorska Maria
  4. Putkowska Wiesława
  5. Putkowska Helena
  6. Tracz Krystyna
  7. Putkowska Maria
  8. Wołoszyn Danuta
  9. Gomułka Zofia
  10. Głaz Urszula 
  11. Putkowska Wiesława
  12. Nazarowicz Danuta
  13. Kulpa Maria
  14. Folusiewicz Olga
  15. Zatorska Bożena
  16. Kołtun Stanisław
  17. Tracz Stanisław
  18. Putkowski Józef
  19. Jaśków Janina
  20. Putkowska Zdzisława



RÓŻA MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI - TENIATYSKA

  1. Różaniecka Elżbieta - Zelatorka
  2. Różaniecka Anastazja
  3. Odrzywolska Urszula
  4. Kudyba Monika
  5. Kwiatkowska Czesława
  6. Kwiatkowska Barbara
  7. Kania Zofia
  8. Pawlina Anna
  9. Czekierda Magdalena
  10. Herda Bronisława
  11. Mikołowicz Anna
  12. Podgórska Zofia
  13. Herda Aniela
  14. Klimek Janina Barbara
  15. Pizun Jadwiga
  16. Kołodziejczyk Maria
  17. Biszczanik Helena
  18. Kupicz Krystyna
  19. Karbownik Halina
  20. Oleszczak Janina


RÓŻA MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ - ZATYLE WIEŚ

  1. Szkałuba Stanisława - Zelatorka
  2. Głaz Zofia
  3. Głaz Bogumiła
  4. Ilczyszyn Stanisława
  5. Ilczyszyn Agnieszka
  6. Hass Urszula
  7. Hass Iwona
  8. Kowal Maria
  9. Kowal Małgorzata
  10. Wolanin Maria
  11. Długosz Celina
  12. Czekierda Barbara
  13. Wójcik Irena
  14. Adamczuk Janina
  15. Juryniec Maria
  16. Kowal Katarzyna
  17. Kowal Jadwiga
  18. Głaz Piotr
  19. Kowal Adam
  20. Kowal Henryk

  RÓŻA ZWIASTOWANIA NMP - ŁAZOWA

  1. Rogal Zofia - Zelatorka
  2. Podgórska Józefa
  3. Wiśniewska Krystyna
  4. Witos Franciszka
  5. Szczepańska Grażyna
  6. Hołdys Krystyna
  7. Leśniak Małgorzata
  8. Frąc Anna
  9. Makowon Ewa
  10. Tyska Władysława
  11. Suder Janina
  12. Kuśmierz Halina
  13. Kucharska Maria
  14. Korniak Elżbieta
  15. Czop Maria
  16. Leśniak Krzysztof
  17. Rogal Marek
  18. Rogal Wiesława
  19. Rogal Jan
  20. Hac Zofia



RÓŻA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP - ŁAZOWA

  1. Słotwińska Stefania - Zelatorka
  2. Czop Bernadeta
  3. Winiarska Zofia
  4. Gozdek Helena
  5. Waleńczyk Rozalia
  6. Walczuk Aniela
  7. Kuczmiaszewska Maria
  8. Słotwińska Marta
  9. Słotwińska Grażyna
  10. Kornat Jadwiga
  11. Keniy Marianna
  12. Radomska Maria
  13. Słotwińska Julia
  14. Wołkłaniewska Maria
  15. Słotwiński Jan
  16. Zielonka Anna
  17. Zielonka Róża
  18. Słotwiński Przemek
  19. Wietoszew Emilia
  20. Słotwińska Anna



RÓŻA ŚWIĘTEJ ANNY - DĘBY

  1. Warzocha Monika - Zelatorka
  2. Steczkiewicz Katarzyna
  3. Małysza Katarzyna
  4. Luciak Anna
  5. Małysza Lucyna
  6. Pawliszcze Julia
  7. Żołądek Zofia
  8. Ziobrowska Julia
  9. Adamaszek Zofia
  10. Trybała Celina
  11. Ziobrowska Helena
  12. Kłysz Helena
  13. Adamowicz Janina
  14. Obertas Aniela
  15. Lizut Maria
  16. Dziewa Władysława
  17. Uchman Maria
  18. Przybylska Anna
  19. Jarmoszyńska Stanisława
  20. Lipkowska Danuta



RÓŻA ŚWIĘTEJ BARBARY - DĘBY

  1. Adamaszek Bogusław - Zelator
  2. Oleszek Regina
  3. Patałuch Aleksandra
  4. Lizut Ewa
  5. Ziobrowska Teresa
  6. Ziobrowska Barbara
  7. Ziobrowska Jadwiga
  8. Flis Elżbieta
  9. Bartosiewicz Anna
  10. Adamaszek Dorota
  11. Pawlos Władysława
  12. Jarmoszyńska Elżbieta
  13. Szymusiak Justyna
  14. Hołówko Zofia
  15. Trybała Katarzyna
  16. Mosór Krystyna
  17. Rosa Danuta
  18. Kuniniec Bożena
  19. Adamaszek Elżbieta
  20. Kwiecień Ewa



RÓŻA ŚWIĘTEJ TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS - POTOKI

  1. Sysło Teresa - Zelatorka
  2. Gajda Irena
  3. Zdunek Teresa
  4. Kuna Krystyna
  5. Prć Stefania
  6. Lentowicz Danuta
  7. Pakuła Eugenia
  8. Jurak Halina
  9. Pawliszcze Mirosława
  10. Lalik Eugenia
  11. Wawryca Katarzyna
  12. Świstun Maria
  13. Majdan Anna
  14. Sysło Maria
  15. Gajda Zofia
  16. Wawryca Alicja
  17. Jurak Aleksandra
  18. Sysło Jan
  19. Kostur Wiesława
  20. Dębicka Natalia



RÓŻA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ - LUBYCZA KRÓL.

  1. Czapla Zofia - Zelatorka
  2. Pudełko Krystyna
  3. Niedużak Aniela
  4. Wojciechowska Janina
  5. Swatek Maria
  6. Nazarowicz Maria
  7. Jańczak Helena
  8. Pańczak Anna
  9. Śliwa Władysława
  10. Kuc Genowefa
  11. Kuc Agnieszka
  12. Orzechowska Maria
  13. Nazarowicz Władysława
  14. Żeleźna Bronisława
  15. Litkowiec Teodora
  16. Momot Bogusława
  17. Kolasa Marta
  18. Kamińska Małgorzata
  19. Kamińska Kazimiera
  20. Woźniak Marzena



RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ - LUBYCZA KRÓL.

  1. Bender Stanisława - Zelatorka
  2. Gmiterek Zofia
  3. Bzdel Olga
  4. Dziduch Maria
  5. Graboś Eugenia
  6. Kuc Władysława
  7. Kuc Janina
  8. Krzyszycha Maria
  9. Karwańska Stanisława
  10. Karczmarz Eudoksja
  11. Machnik Emilia
  12. Pyda Janina
  13. Typek Danuta
  14. Wyłupek Helena
  15. Własinowicz Maria
  16. Woszczak Zofia
  17. Ostrówka Izydor
  18. Sawiak Alina
  19. Mielniczuk Stanisława
  20. Pawliszak Jadwiga



RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA - LUBYCZA KRÓL

  1. Krzyszycha Janina - Zelatorka
  2. Pilarczyk Stefania
  3. Grzelak Anna
  4. Folusiewicz Danuta
  5. Jaremczuk Genowefa
  6. Pizun Franciszka
  7. Działa Regina
  8. Wołoszyn Zuzanna
  9. Siek Kazimiera
  10. Puszkar Katarzyna
  11. Swatek Grażyna
  12. Dziekan Krystyna
  13. Przednowek Genowefa
  14. Trynda Krystyna
  15. Kuśmierczak Janina
  16. Szpindor Helena
  17. Goch Krystyna
  18. Zubrzycka Emilia
  19. Borodziej Janina
  20. Mazur Maria



RÓŻA ANIOŁÓW STRÓŻÓW - LUBYCZA KRÓL.

  1. Zubrzycki Eugeniusz - Zelator
  2. Kubiak Mieczysław
  3. Graboś Norbert
  4. Sawiak Roman
  5. Wywrocki Zbigniew
  6. Woszczak Stanisław
  7. Mielniczuk Aleksander
  8. Putkowski Alfred
  9. Głaz Antoni
  10. Wawryca Józef
  11. Ziobrowski Edward
  12. Własinowicz Karol
  13. Przednowek Edward
  14. Trześniowski Stanisław
  15. Czop Władysław
  16. Podgórski Józef
  17. Kłyrz Zenon
  18. Piszcz Adam
  19. Złomańczuk Eugeniusz
  20. Wołoszyn Czesław



RÓŻA ŚWIĘTEGO ANTONIEGO - LUBYCZA KRÓL.

  1. Słoboda Grażyna - Zelatorka
  2. Mrzygłód Teresa
  3. Wojciechowska Władysława
  4. Jasińska Stanisława
  5. Kulpa Danuta
  6. Herda Halina
  7. Wywrocka Maria
  8. Jaremczuk Elżbieta
  9. Słoboda Mariola
  10. Maksymiuk Irena
  11. Maksymiuk Wioletta
  12. Wielgosz Krystyna
  13. Fudala Janina
  14. Cybulska Barbara
  15. Kawalec Jolanta
  16. Leszczyńska Janina
  17. Dębicka Zofia
  18. Pawelec Anna
  19. Kulgawczyk Jolanta
  20. Wojciechowska Anna